Irene Verboom - leerkracht groep 1/2

iverboom@o2a5.nl

Claudia Rozendaal - leerkracht groep 1/2

crozendaal@o2a5.nl

Merel Koolen - leerkracht groep 1/2

mkoolen@o2a5.nl

Simone Ploeg - onderwijsassistent

sploeg@o2a5.nl

Astrid van Willigenburg - leerkracht groep 3/4

avanwilligenburg@o2a5.nl

Hennie Weijers - leerkracht groep 3/4 en Intern Begeleider

hweijers@o2a5.nl

Dian van Wijk - leerkracht groep 5/6

dvanwijk@o2a5.nl

Dicky Schipper - leerkracht groep 6/7

dschipper@o2a5.nl

Tanja de Haan - leerkracht groep 6/7 en groep 8

tmooren@o2a5.nl

Anthonette van Putten - leerkracht groep 8 en locatiecoördinator van de Meester Vos

avanputten@o2a5.nl

 

 

 

Agenda

maandag 25 maart–studiedag, de kinderen zijn vrij;

dinsdag 26 maart - groep 5-6 Kunst Centraal - bezoek Lunet a/d Snel

maandag 1 t/m donderdag 4 april: schoolvoetbaltoernooi

vrijdag 12 april - Koningsspelen

dinsdag 16 t/m donderdag 18 april: cito groep 8

donderdag 18 april: Paasviering

vrijdag 19 april t/m zondag 5 mei: vakantie

woensdag 8 t/m vrijdag 10 mei: kamp groep 8