Irene Verboom - leerkracht groep 1/2

iverboom@o2a5.nl

Claudia Rozendaal - leerkracht groep 1/2

crozendaal@o2a5.nl

Merel Koolen - leerkracht groep 1/2

mkoolen@o2a5.nl

Simone Ploeg - onderwijsassistent

sploeg@o2a5.nl

Astrid van Willigenburg - leerkracht groep 3/4

avanwilligenburg@o2a5.nl

Hennie Weijers - leerkracht groep 3/4 en Intern Begeleider

hweijers@o2a5.nl

Dian van Wijk - leerkracht groep 5/6

dvanwijk@o2a5.nl

Dicky Schipper - leerkracht groep 6/7

dschipper@o2a5.nl

Tanja de Haan - leerkracht groep 6/7 en groep 8

tmooren@o2a5.nl

Anthonette van Putten - leerkracht groep 8 en locatiecoördinator van de Meester Vos

avanputten@o2a5.nl

 

 

 

Agenda

maandag 2 september – Start nieuw schooljaar;
Informatieavonden:

  • dinsdag 3 september: Vossen en Beren;
  • maandag 9 september: groep 4/5;
  • dinsdag 10 september: groep 6/7;
  • woensdag 11 september: groep 3;
  • woensdag 25 september: groep 7/8.

Informatie over de tijden volgt nog

dinsdag 10 september – Koffiemoment;
eerste week van oktober – Schoolkorfbaltoernooi;
woensdag 2 oktober t/m vrijdag 11 oktober – Kinderboekenweek;
woensdag 9 oktober – Paardenmarkt Vianen, de kinderen zijn vrij.