Irene Verboom - leerkracht groep 1/2

iverboom@o2a5.nl

Claudia Rozendaal - leerkracht groep 1/2

crozendaal@o2a5.nl

Merel Koolen - leerkracht groep 1/2

mkoolen@o2a5.nl

Simone Ploeg - onderwijsassistent

sploeg@o2a5.nl

Astrid van Willigenburg - leerkracht groep 3

avanwilligenburg@o2a5.nl

Hennie Weijers - leerkracht groep 3 en Intern Begeleider

hweijers@o2a5.nl

Dicky Schipper - leerkracht groep 4/5

dschipper@o2a5.nl

Anthonette van Putten - leerkracht groep 4/5 en locatiecoördinator van de Meester Vos

avanputten@o2a5.nl

Tanja de Haan - leerkracht groep 5

tmooren@o2a5.nl

Dian van Wijk - leerkracht groep 6/7

dvanwijk@o2a5.nl

Sanne Bogerd - leerkracht groep 7/8

sbogerd@o2a5.nl

 

 

 

 

Agenda

Maandag 21 oktober t/m vrijdag 25 oktober – Herfstvakantie;

Maandag 28 oktober

– Kunst Centraal, groep 3 en 4 – bezoek in de klas;

– Kunst Centraal, groep 5 en 6, theatervoorstelling in de Blauwe Zaal, Vianen;

Woensdag 30 oktober – Studiedag, de kinderen zijn vrij;

Dinsdag 5 november – Koffiemoment;

Woensdag 6 november – Dankdag, bezoek aan de kerk voor de kinderen die godsdienstles volgen;

Donderdag 14 november – Schoolvolleybaltoernooi.